×
Ürünler Sepete Eklendi
150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim 150₺ & üzeri kargo ücretsiz 2. Siparişinize özel 15₺ indirim! Kampanyalı ürünlerde 2500₺ üzeri %5 indirim
0

Motosiklet Turları En Güzel Rotalar ve Tavsiyeler

Motosiklet turları yapacaklar için birbirinden güzel rotalar bulabilirsiniz. Yüksek kesimdeki manzara keyfini de çıkaracağınız motosiklet turları size benzersiz bir deneyim kazandırabilir.

En Güzel Motosiklet Turu Rotaları

Herkesin motosiklet turları için seyahat zevki farklıdır. Ancak önceden fikir alarak siz de özel deneyimi kazanabilir ve motosiklet turları konusunda istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz.

  • Soğanlı Geçidi: Yüksekliği 2050’ye yaklaşan Soğanlı Geçidi, motosiklet turu bakımından en iyi rotalardan biri denebilir. Birçok kişi için cesaret gerektiren bu rotaya siz de dahil olabilirsiniz. Yağmurlu ve sisli hava koşullarını motosiklet giyim aksesuarları önlemi alarak hafifletebilirsiniz.
  • Gökçeada- Bozcada Yolu:  Feribotu da kullanacağınız motosiklet turları arasındaki bu rota, birbirinden güzel köyleri de içerisine alıyor. Mola vereceğiniz birbirinden lezzetli yemek yerleri olan bu yer sizi memnun edeceğe benziyor. Motosiklet giyim aksesuarları taşlık yollara karşı sizi koruyacaktır. Özellikle kask ve dizlikleri mutlaka takmalısınız.
  • Batı Akdeniz Rotası: Antalya Fethiye arasındaki kıyıları gezeceğiniz rotada en son nokta Bodrum olabilir. Motosiklet turları içerisinde bolca kıyı gezisini de bu rotaya dahil edebilirsiniz.  Virajlı yollar nedeniyle bu alanlara karşı hazırlıklı olmanız önerilir. Motosiklet aküsü gibi yedekleri mutlaka önlem olarak değerlendirmelisiniz.

Doğru rotayı seçmeden önce motosiklet aküsü gibi malzemeler konusunda hazırlıkları tamamlamanız önerilir. Çünkü rotanın keyfi motosiklet aksesuar türleri ile daha da iyi hale gelebilir.  Motosiklet üzerindeyken motosiklet giyim aksesuarları çeşitleri de üzerinizde olmalıdır.

Turlara Giderken Hangi Motor Aksesuarları Alınır?

Turlara giderken yanınıza alacağınız motosiklet giyim aksesuarları ihtiyaçları karşılamalıdır. Öncelikle harita yol durumuna göre motosiklet aküsü ve aksesuarları yanınızda bulundurmalısınız.

  • Uzun vadeli yola çıkacaklar için motosiklet aküsü güç takviyesi olarak en önemli parçalardan biri denebilir.
  • Rotanızda yol koşullarına karşı kendinizi korumalısınız. Motosiklet aksesuar ürünlerinden eldivenler, soğuk havaya ve terlemeye karşı etkili olacaktır.
  • Kask ve dizliklere ek motosiklet aksesuar çeşidi olarak gövde koruması almanız önerilir. Bel desteği sayesinde uzun yolculukta bile bel ağrısı yaşamazsınız.
  • Motosiklet aksesuar konusunda çanta açısından kapsamlı bir değerlendirme olması gerekir. Rotanızı sürdürürken temel ihtiyaçları alacağınız genişlikte çantalar bulmalısınız.

Motosiklet turları için aksesuar ve diğer ürünlerde Karadeniz Motor sitemizde birçok eşyayı bulabilirsiniz.

15.06.2023
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap